platinyatakcom

PLATİN YATAK HASTA YATAĞI İMALAT & SATIŞ ve KİRALAMA MERKEZİ 2009 - 2022

“ Hastaların kısa dönemli kullanımlarını ve ekonomik alım güçlerinin zayıflığını gören Platin Yatak, Türkiye’de ilk hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve hala profesyonel anlamda bu işi layıkıyla yapan tek hasta yatağı üretici firmadır. ”

Platin Yatak, 2009 yılında İstanbul Maltepe’de hasta yatağı ve havalı yatak satış hizmetine başlamıştır. O yıllarda hasta yatağı üreticilerinin hastaların ihtiyaçlarına yönelik hasta yatağı üretmediğini düşünen Platin Yatak, yaklaşık 1 yıl sonra imalat atölyesini kurmuştur. Platin Yatak İmalat & Depo ve Showroom 3 katlı binası ile İstanbul Ümraniye’de hizmetlerine devam etmektedir. Hastaların problemlerine yönelik profesyonel çözümler üreten Platin Yatak, uzman ekibi ile sektörün en bilinir firmasıdır.

Platin Yatak Türkiye’de en alçak ve en yüksek seviyeye gelebilen 4 Motorlu Hasta Karyolasını üretmektedir. Tüm ürünlerinde en kaliteli ve sağlam motorları kullanmaktadır. Arıza riskinin olmamasından dolayı, Tüm Türkiye’ye gönül rahatlığıyla kargo ve tüm dünyaya ihracat gerçekleştirmektedir.

Baklava tipi havalı yatakların vücut yarasını iyileştirmede yetersiz olduğunu ve hastaya faydasız olduğunu gözlemleyen Platin Yatak, Türkiye’de ilk kez boru tipi havalı yatak satışına başlamış ve hastalarının memnuniyetini sağlamıştır. Platin Havalı Yatak Sistemleri markası ile boru tipi havalı yatak satışına devam etmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Güvenli Alışveriş

İstanbul içi siparişleriniz de, teslimat saati vermekteyiz. Şehir dışı kargolarda ise özenle takibini sağlamaktayız.

100% Yerli Üretim

Tüm ürünlerimizin demir aksanı %100 yerli olarak en kaliteli malzemeler ile üretilmektedir.

Hızlı İrtibat

Müşteri temsilcilerimize sipariş sonrasında da rahatlıkla ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.